Partneři

Pražská teplárenskáPražská teplárenská je z hlediska počtu provozovaných zařízení jednou z největších teplárenských společností v České republice. Aktivity společnosti jsou soustředěny na oblast hlavního města Prahy a přilehlých oblastí.

V Praze pokrývá téměř 40 % trhu s tepelnou energií a dodává teplo pro více než 270 000 domácností, řadu administrativních budov, průmyslových podniků, stovky školských a zdravotnických zařízení a dalších subjektů.

Stratos AutoAUTORIZOVANÝ DEALER VOZŮ BMW, BMW i A CERTIFIKOVANÝ DEALER BMW M. Jeden z největších prodejce vozů BMW v ČR. Maximální transparentnost a prémiový zákaznický osobní přístup pro Vás a Vaše BMW. Je držitelem ocenění nejlepší M certifikovaný dealer BMW ve východní Evropě.

Caribissimo Caribissimo Tour Operator je Dominikánská společnost s licencí vydanou Dominikánským Ministerstvem turismu, která již 10 let poskytuje kompletní český servis na území Dominikánské Republiky. Zajišt'uje: delegátské služby, rezervace ubytování, transfery, výlety s českými průvodci, poznávací okruhy, fam tripy, incentivní pobyty, svatby a golfové či VIP záiezdy na míru.

Pilnáčkova továrnaPilnáčkova továrna je objekt, který se nachází v centru města Hradce Králové. Nabízí široké spektrum prostor k pronájmu, jako jsou výrobní prostory, komerční prostory, aj. V areálu se nachází restaurace U Pilnáčka, KB Sport, Laser Game, hudební klub a další.
Sweet James Dubbed “Sweet James” — James Bergener has collected more than $400 Million in settlements and is a member of the Multimillion Dollar Advocates Forum. This means he is among the few attorneys who have won multimillion-dollar verdicts for their clients. It’s a distinction limited to less than 1% of lawyers nationwide.  Beating insurance companies is what James does best. His team has been battle tested on the biggest companies in the world—and won. As a leader, James is a driving force in maintaining the firm’s standards of excellence and unwavering commitment to clients.