Report z půlky sezóny!

  • Posted on: 17 September 2016
  • By: Karolina Řeháčková

Půlka skvělé sezony je za námi a té druhé se nemůžeme dočkat! :)

„Na rozehrání“ jsme vyrazily na kvalifikace světového poháru do ruského Sochi a turecké Antalye. Hned na prvním turnaji jsme dokázaly v 1. kole porazit domácí tým – na rozjezd dobrý ne? :) Účast v hlavní soutěži nám utekla doslova o vlásek a o to o dva body v tie-breaku se silným španělským týmem, který jsme potkaly v 2. kole. Z Turecka jsme si odvezly spíš zkušenosti, a příště jim tam „natrhneme čumáky“ mnohem víc :)
Následoval Český pohár, kde jsme poměřily síly s tuzemskými i zahraničními týmy, kde naši krasojízdu zastavily až Kiki s Kvapi ve finále a stříbro bylo v kapse :)
S touhle mega formou jsme odletěly do Litvy na kvalifikaci evropského poháru, kde jsme pro ohromnej úspěch postoupily přes Bulharky do hlavní soutěže. V hlavní soutěži jsme odehrály kvalitní zápasy, ale na medaile jsme si zatím nesáhly. 
Za to víkend potom jsme perlily na české soutěži, vyzkoušely jsme si nový herní systém a bylo z toho v kapse zlato!!!
Hustý ne?? J A teď si držte klobouky! V kapse nám chyběl už jen jeden druh kovu, a tak jsme ho pro jistotu přivezly rovnou z Mistrovství Střední Evropy z Chorvatska J Totální mazec!!! Den odpočinku nám stačil na to, abychom o 70 km dál mohly sehrát další boje, tentokrát v kvalifikaci na jednom z nejprestižnějších turnajů na světě – Major Series. V 1. kole jsme hravě přehrály holky z Dánska, a v 2. kole jsme předvedly světový volejbal a vyrovnaný boj s německým týmem, který naší prohrou postoupil a následně celý turnaj vyhrál. 

Bohužel jsme si potom vylosovaly toho nejtěžšího soupeře, se kterým se jen těžko hraje. Tím byly zdravotní problémy. A že jsme bojovnice není pochyb, i přesto jsme totiž nastoupily na středoevropskou tour hrané v Praze, a 7. místo s teplotou a zraněním je přecejen slušný výsledek. „Náš něšťastný zdravotní los nás uzemnil na dva týdny a musely jsme vynechat dva turnaje. „Rovnou z postele“ jsme se vydaly na českou nejvyšší soutěž, kterou jsme po nemoci braly spíše tréninkově, nicméně i tak jsme se probojovaly do top 3 českých týmů!

Už se nemůžeme dočkat 2. půlky sezony, tohle byl teprve začátek, úspěch je jako droga, my už jsme holt závislý a hodláme do toho spadnout ještě víc :) :) 
Čeká nás evropská tour ve Finsku, Turecký pohár, Rakouská nejvyšší soutěž, evropská tour v Makedonii a Mistrovství České republiky.

Tak hurá na to!

Děkujeme že jste s námi!

K+M